اصطلاح رانژه كردن تلفن یعنی چه؟

برقراری ارتباط تلفن مشترك با اسپلیتر شركت سرویس دهنده توسط شركت مخابرات را عمل رانژه كردن می گویند.

 

چه مدت زمانی طول می کشد تا سرویس ADSL پس از عقد قرار داد راه اندازی شود؟    

به طور معمول هفت روز کاری.

 

من قبلا از یک شرکت دیگر خدماتADSL   دریافت کرده ام و می خواهم از سرویس های شرکت جلفا نت استفاده کنم، آیا برای من امکانپذیر می باشد از مودم قبلی استفاده کنم؟  

در صورتیکه با سیستم شبکه جلفا نت مشکلی بوجود نیاورد، می توانید از همان مودم استفاده کنید بنابراین باید مشخصات مودم شما توسط بخش فنی شرکت ،بررسی گردد.

 

منظور از حجم ترافیکی چیست و آیا ارسال و دریافت که در منوی اتصال نشان داده می شود، همان حجم ترافیکی برای ما محسوب می شود؟  

کلیه عواملی که باعث شود در حین کار با اینترنت فایلی بر روی کامپیوتر شما ذخیره شود یا فایلی از کامپیوتر شما فرستاده شود بعنوان حجم ترافیکی محسوب می شود، بعنوان مثال شما یک صفحه اینترنت را باز می کنید که چند کیلوبایت از این سایت بر روی کامپیوتر شما ذخیره می شود که بعنوان حجم ترافیکی محسوب می شود.

 

اگر حجم مصرفی خودمان را استفاده نکنیم آیا می توان آنرا برای ماه بعدی ذخیره کرد؟

در صورتی که سرویس های چند ماهه خریداری کنید ، حجم  در آن محدوده تا آخر دوره دخیره می گردد.

 

اگر من بیشتر از مقدار تخصیص داده شده مصرف کنم چه اتفاقی می افتد؟   

در صورت مصرف زودتر از موعد حجم ترافیک، می توانید نسبت به شارژ مجدد حساب خودتان اقدام نمائید و چنانچه حساب خودتان را شارژ ننمائید، به صورت اتوماتیک از سیستم قطع خواهید شد و امکان استفاده از اینترنت تا شارژ مجدد را نخواهید داشت.

 

مصرف رایگان بین چه ساعاتی از روز می باشد؟  

استفاده نیم بهاء از سرویس شبانه ما از ساعت 1 الی 7 صبح می باشد و در این بازه زمانی حجم استفاده برای شما نصف محسوب می شود.